ردیاب شخصی چیست و چه کمکی به سالمندان میکند؟
مراقبت از وسایل ارزشمند با استفاده از ردیاب شخصی

حدودا یک ماه پیش بود که ویدیویی از یک شرکت هواپیمایی آمریکایی منتشر شد که متأسفانه در آن، کارکنان بخش حمل بار این شرکت به صورت مخفیانه به چمدان ها و وسایل با ارزش مسافران دستبرد می‌زدند. پس از انتشار این ویدیو به صورت گسترده در شبکه های اجتماعی ایرانی، از طرف مخاطبان سایت تماس های زیادی با بخش فروش ما در مورد راهکار های مراقبت از وسایل ارزشمند صورت گرفت.

پشتیبانان این بخش از شرکت ما نیز دائما به مشتریان، ردیاب شخصی را برای این منظور معرفی می‌کردند. در نهایت با افزایش این تماس ها تصمیم گرفتیم تا در مقاله ای جامع و مختصر، به استفاده از ردیاب شخصی برای مراقبت از وسایل ارزشمند و قیمتی بپردازیم و به خوبی ویژگی های این دستگاه را برای شما توضیح دهیم تا بتوانید با خرید این محصول از آن کمک بگیرید.

چگونه از وسایل با ارزش خود محافظت کنیم؟

چگونه از وسایل با ارزش خود محافظت کنیم؟

راه های زیادی برای حفظ وسایل گرانقیمت وجود دارد. از سپردن آنها به صندوق امانات ملی تا قرار دادنشان در گاو صندوق های خانگی. اما گاها ممکن است شما در سفر های خود، مجبور شوید تا این وسایل را همراه با خود ببرید و در طول سفر باید دائما نگران سلامت آنها باشید. در این حالت است که ردیاب های شخصی می‌توانند به خوبی پاسخگوی نیازات شما باشند و ضامن خیال آسوده شما شوند.

اگر نگران این هستید که مبادا وسایل شما توسط نیرو های باربری مورد سرقت قرار بگیرد و یا حتی توسط سارقان از خودرو شخصی شما ربوده شود، کافی است تا این ردیاب کوچک را در داخل وسایل مذکور جا سازی کنید.

به این صورت می‌توانید با خیال راحت وسایل با ارزش خود را در سفر حمل کنید و هر موقع نیاز داشتید با استفاده از سیستم مکان یابی ردیاب، موقعیت مکانی محموله خود را مورد بررسی قرار دهید. علاوه بر این شما می‌توانید برای کسب اطمینان بیشتر، با ردیاب جای گذاری شده در وسایل خود تماس حاصل کنید!! با استفاده از این قابلیت می‌توانید صدای اطراف ردیاب را شنود کرده و مطمئن شوید که شرایط به صورت کاملا عادی است.

ردیاب شخصی

کاربرد ردیاب های شخصی برای محافظت از وسایل با ارزش در مقابل سرقت صرفا در مواقع سفر نیست. بلکه حتی شما زمانی که قرار است این وسایل را در خانه نگهداری کنید می‌توانید با استفاده از قابلیت های موجود در این دستگاه، سفری راحت و بدون نگرانی را بگذرانید. مهم ترین کاربرد این ردیاب ها در این مواقع، استفاده از قابلیت شنود آن است.

همینطور باید بدانید که اگر قصد خرید دستگاه  ردیاب شخصی را دارید، این وسیله کاربرد های بسیار دیگری نیز به جز محافظت از وسایل با ارزش شما دارد، مِن جمله:

  • محافظت از سالمندان
  • محافظت از کودکان
  • محافظت از حیوانات

در این مقاله از سایت جی پی اس مارکت در مورد نگهداری و محافظت از وسایل ارزشمند با استفاده از ردیاب شخصی توضیحاتی را ارائه کردیم. هدف از نوشتن این مقاله آشنایی شما با ردیاب شخصی بود و برای مطالعه ویژگی های دیگر این کالا بهتر است تا به صفحه محصول آن مراجعه کنید. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.