فروشگاه اینترنتی جی پی اس مارکت فعالیت خود را در سال ۱۳۹۷  به عنوان اولین و تنها مارکت تخصصی ردیاب و جی پی اس در ایران آغاز کرد. تلاش تیم جی پی اس مارکت همواره برای ایجاد بستری متفاوت و کارآمد در حوزه تجارت الکترونیک برای خریداران و فروشندگان بوده است.
خریداران از سراسر ایران می توانند به سادگی به صدها کالا از برندهای متنوع دسترسی داشته باشند. همچنین تامین کنندگان می توانند از سرتاسر کشور، محصولات خود را جهت عرضه به مشتریان از طریق جی پی اس مارکت معرفی نمایند. جی پی اس مارکت در مدل کسب و کار بازار اینترنتی خود با ایجاد بستری مناسب برای تامین کنندگان و وارد کنندگان امکان فروش و نمایش محصولات مختلف را فراهم می آورد. در این مسیر کنترل و نظارت بر تامین کنندگان امری بسیار دشوار بوده و نیازمند سیستم نظارتی قدرتمندی است که جی پی اس مارکت با ایجاد این سیستم نظارتی و کنترلی هر روز در تلاش برای کسب رضایت مشتری و مصرف کننده نهایی ست.

 

چگونه کار میکنیم

جی پی اس مارکت به عنوان یک بازار اینترنتی است که پس از ثبت هر سفارش، کالای مورد نظر را از تامین کننده تأمین می کند و تیم عملیات آن را برای مشتری به هر نقطه از ایران ارسال می کند.
در واقع با ثبت هر سفارش چندین نفر برای رسیدن آن به دست مشتری شبانه روز تلاش میکنند.

 

سفارش کالا

 

هدف ما

ما هر روز در تلاشیم بهترین تجربه خرید را، با بیشترین حق انتخاب و مناسب ترین قیمت برای مشتریان فراهم آوریم و با ساخت اکوسیستمی کار آفرین، رشد صدها تامین کننده را میسر سازیم.

دیدگاه ما

ماموریت همه روزه ما ساختن آینده ای بهتر برای ایرانیان است. برای بهتر شدن، همواره خود را محک می زنیم و از اشتباهات خود درس می گیریم. دانش و ایده های بکر، برای ما ارزش بیشتری نسبت به تفکرات قدیمی و روش های سنتی دارند. به عنوان یک تیم، هیچ چیز وجود ندارد که نتوانیم به کمک شما مشتریان گرامی به آن دست یابیم.