آیا ردیاب می‌تواند امنیت موتور سیکلت ها را تأمین کند؟
افزایش امنیت موتور سیکلت به کمک ردیاب

در سال های اخیر راه های زیادی برای افزایش امنیت موتور سیکلت، در اختیار دارندگان آن قرار گرفته است. راه هایی از جمله:

  • قفل تایر موتور
  • استفاده از قفل های زنجیری
  • قرار دادن سیستم دزدگیر بر روی متور سیکلت
  • و…

اما اگر کمی به صورت دقیق تر به این راهکار ها نگاه کنیم، به خوبی متوجه می‌شویم که هیچ کدام نمی‌توانند مانع کار سارقان شود. مخصوصا اینکه این وسیله نقلیه قابلیت حمل آسانی دارد و سارقان می‌توانند به راحتی آن یا قسمتی از آن (وسایل یدکی) را مورد سرقت قرار دهند.

در نهایت بهترین راهکار برای افزایش امنیت موتور سیکلت، پس از اروپا و آمریکا به بازار ایران معرفی شد!! ردیاب موتور سیکلت.

آیا ردیاب می‌تواند امنیت موتور سیکلت ها را تأمین کند؟

آیا ردیاب می‌تواند امنیت موتور سیکلت ها را تأمین کند؟

در یکی دو سال اخیر و در پی افزایش بی رویه قیمت وسایل نقلیه ای چون موتور سیکلت، آمار سرقت آنها نیز با سیر صعودی همراه بوده است. در زمان حال حتی اگر سارقان یکی از لوازم یدکی موتور سیکلت را بدزدند، احتمالا یک خسارت میلیونی به صاحب موتور وارد کرده اند. هیچ کدام از روش های قدیمی افزایش امنیت موتور نیز نتوانستند باعث کاهش این آمار سرقت شوند.

اما زمانی که شما از ردیاب موتور سیکلت استفاده کنید، موضوع کاملا متفاوت است!!

مزیت های استفاده از ردیاب موتور سیکلت

مزیت های استفاده از ردیاب موتور سیکلت

اولین مزیت این دستگاه، غیرقابل رؤیت بودن آن است، حتی زمانی که شما قصد کنید ردیاب موتور خود را پس از اتصال، از آن جدا کنید، برای پیدا کردن محل دقیق آن ممکن است نیاز به تماس با متخصصی که آن را به موتور سیکلت شما متصل کرده داشته باشید. پس برخلاف دستگاه دزدگیر و یا انواع قفل، ردیاب ها برای سارقان قابل رؤیت نیستند.

دومین مزیت این دستگاه های کوچک اما خارق العاده این است که می‌توانید پس از اتصال آن به وسیله نقلیه خود، به راحتی آن را در هر محل پارک دور از دسترسی پارک کنید و هر زمان که نیاز داشتید، با استفاده از اپلیکیشن مربوط به ردیاب، موقعیت موتور خود را رصد کنید. در این حالت بدون نگرانی مطمئن می‌شوید که موتور سیکلت شما هنوز در جای اول خود قرار دارد و حتی در صورتی که شخصی اقدام به دزدیدن آن کند، می‌توانید به سرعت برای فعالیت های پیشگیرانه اقدام کنید.

ردیاب موتور سیکلت به صورتی ساخته شده تا اگر موتور سیکلت شما به هر نحوی مورد حرکت قرار گرفت، سریعا شما را با خبر سازد . علاوه بر این اگر قصد دارید تا وسیله نقلیه خود را به شخصی از نزدیکان قرض دهید، این دستگاه به شما اجازه می‌دهد تا به صورت لحظه ای و آنلاین از موقعیت مکانی آن با خبر شوید و سرعت آن را تشخیص دهید.

حتی می‌توانید تنظیمات آن را به صورتی انجام دهید تا در صورت تخطی از سرعت تعریف شده یا خارج شدن از محدوده مد نظر شما، ردیاب سریعا با تلفن همراهتان تماس بگیرد. در انتها می‌توان گفت ردیاب ها یک دستگاه مطمئن برای افزایش امنیت موتور سیکلت شما هستند و به طور کامل این وسیله نقلیه را در برابر سارقان و دیگر خطر های موجود حفاظت می‌کنند.