ردیابی فرزندان
ردیابی فرزندان با استفاده از ردیاب شخصی

 ردیابی فرزندان: شاید به جرئت بتوان گفت که تا به امروز هیچ راهی کشف نشده که بتواند نگرانی والدین در مورد فرزند خود را به صفر برساند. اما ردیاب شخصی از جمله راهکار هایی است که می‌تواند در کاهش این استرس و نگرانی نقش بسزایی داشته باشد.
ممکن است قصد داشته باشید که فرزند خود را به کلاس های آموزشی مختلف بفرستید و از طرفی هم نگران گم شدن او در راه این کلاس ها یا پیش آمد اتفاقات دیگر باشید. شاید هم هر بار که فرزندتان به بیرون از منزل می‌رود دائما نگران وضعیت او هستید. در این زمان است که می‌توانید با استفاده از دستگاه ردیاب شخصی، موقعیت فرزند خود و حتی شرایط او را بررسی کنید.

در ادامه این مقاله توضیحات بیشتری را در مورد ردیابی فرزندان با استفاده از ردیاب شخصی مطالعه می‌کنید.

چطور فرزند خود را ردیابی کنیم؟

چطور فرزند خود را ردیابی کنیم؟

با استفاده از ردیاب شخصی می‌توانید از موقعیت مکانی و وضعیت فرزند دلبندتان با خبر شوید. تنها کافی است تا آن را در وسایل همراه یا البسه وی قرار دهید. ردیاب های شخصی برای مورد استفاده قرار گرفتن تنها نیاز به یک سیم کارت دارای اینترنت و چند باتری کوچک دارند. تا زمانی که فرزند شما در بیرون از منزل است و این ردیاب را با خود به همراه دارد، می‌توانید بدون هیچ نگرانی، دائما وضعیت مکانی وی را بررسی کنید و مطمئن شوید که اوضاع و شرایط مرتب است.

حتی اگر نیاز بود می‌توانید با ردیاب تماس گرفته و صداهای اطراف آن را شنود کنید تا در صورت وجود هر گونه مشکل، سریعا برای رفع آن اقدام کنید. فرزند شما نیز اگر در شرایطی قرار گرفت که نیاز به کمک داشت، کافی است دکمه تعبیه شده روی ردیاب را فشار دهد تا ردیاب به صورت خودکار با شما یا شماره های دیگری که بر روی آن ذخیره کرده اید تماس بگیرد.

این تماس میتواند به صورت دوطرفه باشد. یعنی ردیاب مانند یک تلفن همراه عمل می‌کند و می‌توانید از طریق آن با همدیگر مکالمه تلفنی داشته باشید.

ردیاب شخصی چطور عمل می‌کند؟

ردیابی فرزندان با ردیاب شخصی

ردیاب ها در داخل خود، دارای قطعه ای به نام gps هستند که به آنها اجازه مکان یابی را می‌دهد. در درون جو کره زمین ۲۸ ماهواره مکان یابی وجود دارد و این gps با اتصال به این ماهواره ها می‌تواند اطلاعات مختلفی از جمله مکان فعلی خود را به دست بیاورد. البته gps برای این فعالیت خود و سپس ارسال موقعیت های ثبت شده، نیاز به اینترنت دارد.
با توجه به اینکه این دستگاه برای استفاده در حرکت ساخته شده، بهترین گزینه برای اتصال آن به اینترنت، استفاده از سیم کارت های همراه است. مقدار حجم اینترنت مصرفی ردیاب های شخصی بسیار پایین است و نیاز به نگرانی بابت هزینه های اینترنت آن ندارید.

انرژی این دستگاه را باتری های کوچک درون آن تأمین می‌کنند که به دلیل مصرف پایین انرژی، می‌توانید تا مدت زمان زیادی بدون نیاز به تعویض باتری های قدیمی با باتری های جدید، از آنها استفاده کنید.
در نهایت نیز اطلاعات دریافت شده در مورد مکان فعلی ردیاب، با استفاده از اینترنت به سرور های مخصوص ارسال می‌شوند و پس از آن، شما می‌توانید با اتصال به اپلیکیشن ارائه شده به شما در هنگام خرید ردیاب، از وضعیت مکانی و جغرافیایی فرزند یا دیگر افرادی که ردیاب شخصی را همراه خود دارند مطلع شوید.

در این مقاله در مورد ردیابی فرزندان با استفاده از ردیاب شخصی توضیحاتی را برای شما ارائه کردیم. با آرزوی موفقیت.