ردیاب آهنربایی محصولی است که در چند سال اخیر باعث کاهش چشمگیر نرخ سرقت محموله ها، خودرو ها و دیگر وسایل با ارزش شده. با توجه به اینکه این کالا قابلیت اتصال و راه اندازی سریع و بدون نصب را دارد، علاوه بر استفاده توسط کاربران عادی و خانگی در صنعت نیز به وفور مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اگر شما قصد خرید این نوع ردیاب را دارید، می‌توانید از محصولات سایت جی پی اس مارکت دیدن کنید. محصولات موجود در جی پی اس مارکت از میان با کیفیت ترین ردیاب های موجود در بازار انتخاب شده اند.

در ادامه در مورد ویژگی ها و مشخصات ردیاب آهنربایی اطلاعات بیشتری را کسب می‌کنید.

مشخصات ردیاب آهنربایی

خرید ردیاب آهنربایی

اولین مشخصه این ردیاب، وجود آهنربا های قوی در طرفین آن است. با توجه به اینکه مهم ترین روش اتصال این نوع ردیاب، اتصال آهنربایی است، کیفیت و قدرت آهنربا های استفاده شده در آن بسیار زیاد است. این قطعات باید بتوانند به خوبی ردیاب مذکور را به بدنه خودرو، موتور، کانتینر یا هر وسیله دیگر متصل کنند و آن را تا مدت زمان زیادی در این حالت نگاه دارند.

در ضمن به دلیل وجود باتری های قدرتمند به همراه آهنربا های قوی، بدون نیاز به هیچگونه اتصال سیمی، این ردیاب ها به مکان مورد نظر شما متصل می‌شوند. در حالی که انواع دیگر ردیاب مانند ردیاب خودرو، برای اتصال نیاز به قرار گرفتن در قسمت های نزدیک به سیستم برق خودرو و اتصال با سیم را دارند.

دومین ویژگی ردیاب آهنربایی ضد آب بودن آن است. زمانی که قصد اتصال این دستگاه به وسیله مورد نظر خود را داریم، شاید زمان کافی برای جاسازی دقیق آن را نداشته باشیم و مکان انتخابی برای آن، مستعد دریافت آب (باران و…) باشد. از همین رو ضد آب بودن آن می‌تواند خیال ما را راحت کند. ردیاب های آهنربایی موجود در فروشگاه ما تماما دارای گواهینامه IP67 یا ضد آب هستند.

مورد دیگر، وجود میکروسوئیچ روی ردیاب های آهنربایی است. این کلید که به صورت شاسی عمل میکند در هنگام نصب بر روی شی مورد نظر مابین دستگاه و جسم قرار گرفته و فشرده میشود و با جداسازی دستگاه از جسم، شاسی از حالت تحت فشار خارج شده و با پیامک به شما هشدار جدا شدن دستگاه را ارسال می کند.

منبع انرژی و زمان آماده به کار بودن ردیاب

مشخصات ردیاب آهنربایی

نگرانی دیگری که ممکن است در هنگام خرید و استفاده از ردیاب آهنربایی برای شما پیش بیاید، موضوع توان باتری های این دستگاه و میزان مصرف انرژی آن است. تولید کنندگان اروپایی این دستگاه، به خوبی به این موضوع اهمیت داده اند. باتری قدرتمند این محصول می‌تواند فعالیت آن را تا ۴۵ روز به صورت کاملا مداوم ضمانت کند. این یعنی ردیاب آهنربایی خریدار شده از سمت شما می‌تواند به مدت ۴۵ روز و حتی بیشتر موقعیت های مکانی و دیگر جزییات را برای شما ارسال کند.

مدیریت انرژی مصرفی دستگاه، از دیگر ویژگی های ردیاب آهنربایی است. به این صورت که شما می‌توانید تنظیمات آن را به صورتی پیکربندی کنید که حتی تا ۲ سال در حالت آماده بکار بماند! در صورتی که تنظیمات آن، ارسال موقعیت در هر ۳۰ ثانیه باشد، این دستگاه تا ۳۰ روز بدون نیاز به تعویض باتری فعالیت می‌کند اما با ایجاد تغییرات، می‌توانید ارسال موقعیت آن را به یکبار در روز کاهش داده و در نتیجه زمان آماده به کار بودن آن را به ۲ سال افزایش دهید.

ردیاب آهنربایی، وسیله امنیتی حرفه ای

قابلیت شنود موجود در ردیاب آهنربایی باعث شده تا این دستگاه، به یک دستگاه امنیتی تمام عیار تبدیل شود. با استفاده از این قابلیت می‌توانید در هر زمان و مکان، با ردیاب خود تماس حاصل کرده و صدا های اطراف آن را به خوبی شنود کنید.

ممکن است شما زمان کافی برای بررسی مداوم محموله یا وسیله نقلیه خود را نداشته باشید. در این حالت کافی است در نقشه، محدوده جغرافیایی را به عنوان محدوده مجاز تعیین کنید تا در صورتی که محموله شما از این محدوده مکانی خارج شد، ردیاب سریعا این موضوع را به شما اطلاع دهد.

 

ویژگی های محصول

ردیاب آهنربایی ویژگی ها و مشخصات زیادی دارد اما به عنوان آخرین مورد، می‌توان به قابلیت ردیابی آفلاین آن اشاره کرد. این حالت برای زمانی است که بخواهید صرفا از مسیر های طی شده و اتفاقات موجود در مسیر برای وسیله نقلیه یا محموله خود با خبر شوید. با استفاده از این قابلیت تمامی موقعیت های جغرافیایی توسط ردیاب ثبت شده و سپس در حافظه داخلی آن ذخیره می‌شود. شما نیز پس از دسترسی به ردیاب می‌توانید با استخراج این اطلاعات، از تمامی جزییات سفر مطلع شوید.

علاوه بر این می‌توانید با استخراج اطلاعات گفته شده، از تمامی آنها پرینت تهیه کنید که این پرینت شامل جزییات سفر از جمله مکان های توقف و غیره نیز می‌شود.

این اطلاعات می‌تواند تا مدت ۶ ماه روی دستگاه ذخیره شده تا شما بتوانید به آنها دست پیدا کنید. در ادامه به صورت خلاصه با دیگر مشخصات این محصول شگفت انگیز آشنا می‌شوید:

  • ارسال هشدار در زمان حرکت
  • ارسال هشدار در زمان برخورد و تصادف
  • هشدار در صورت جداسازی ردیاب از محموله یا وسیله نقلیه
  • هشدار برای کاهش میزان انرژی باتری
  • ارسال جزییات سفر از جمله سرعت حرکت
  • قدرت بالای ماژول اینترنت
  • حساسیت بالای ماژول gps
  • پهنای باند قوی برای اتصال سریع و با دوام به اینترنت
  • و…

در نهایت نیز می‌توان به ۲۰ ماه گارانتی این کالا، به عنوان مزیت آخر اشاره کرد. برای خرید ردیاب آهنربایی می‌توانید به فروشگاه ما مراجعه کرده و در آنجا از میان ردیاب های موجود، بهترین ردیاب آهنربایی را انتخاب کنید.